blog-kulinarny

blog-kulinarny

Creative Writing

Warszawa, Poland

25 years old

Creative score:

0

Not in the leaderboard

Has not participated yet

Masz jeden cel - zjeść dobrze w restauracji? Sprawdź naszego bloga i przeczytaj czy restauracja nad którą się zastanawiasz jest dobra dla Ciebie, Twojego żołądka i szerokości Twojego portfela!

Przez żołądek do serca to blog gastronomiczny stworzony przez dwójkę miłośników jedzenia, którzy chcą odwiedzić jak najwięcej restauracji ile tylko mogą w swoim pewnie krótkim, ale wartościowym życiu. Na naszej stronie przeczytasz autorskie recenzje na temat dań ,które zamówiliśmy w lokalach w Małopolsce, Polsce i za “granico”. Najcięższym z etapów jedzenia na mieście jest wybranie lokalu, a zamawiając jedzenie nie warto trzymać węża w kieszeni. Bierzemy pod lupę nie tylko kuchnię polską - ważna dla nas jest każda popularna restauracja, którą możecie znaleźć w Google czy Tripadvisorze. Jemy w knajpach i je recenzujemy po to, abyście nie zawiedli się zamawiając dania. Nieraz zdarza się, że recenzje publikowane w Internecie są nieprawdziwe lub zakupione. Nasze teksty są w stu procentach autorskie, nie „sprzedajemy” recenzji.

Pst… Masz swoją restaurację, której jeszcze nie ma u nas? Napisz do nas na maila lub skontaktuj się przez formularz na stronie. Przyjedziemy do Ciebie kiedy tylko będziemy mieć czas i pusty żołądek!

Oprócz wpisów tego typu, praktykujemy też opisy o popularnych zagwostkach polskich użytkowników internetu. Znajdziesz tu wpisy o tematyce takiej jak: jak układać sztućce po posiłku, a także nasze luźne propozycje z czym jeść lub jak podawać popularne przekąski. Masz wizję dotyczącą artykułu, który mógłby znaleźć się na przez żołądek do serca? Skontaktuj się z nami!

Sprawdź naszego bloga gastronomicznego i przekonaj się że warto go śledzić cały czas!

Member since 2020